Digitus HDMI Extender Set
| All | |
| Brutokaal | 0.544 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Mõõdud (kõrgus x laius x sügavus) | 23 x 67 x 72 mm |
| Muud funktsioonid | Extends the maximum length for HDMI cable to up to 50 m via a simple network cable Highest supported video resolution: 1080p / 60 Hz Supports CAT 6, CAT 6A, CAT 7 network cables |
| Netokaal | 0.471 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 720 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 58 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Producer product family | HDMI Extender Set |
| Producer product name | DS-55100-1 |
| Taara kaal (kg) | 0.073 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | No |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: digitus hdmi extender set, ds-55100-1, digitus, audiovideo kaablid










